K1 Kajak

Eladó a képeken látható K1 kajak, második tulajdon

Termékkód: 2801082578
Látogatók: 432

85 000 Ft
Uszód
K1 Kajak - 85000 Ft - (meghosszabbítva: 2793086870) - Vatera.hu Kép
Eladó: Arya94(0)
Regisztráció időpontja: 2019.07.18.
Termék jellege: Kajak

Állapot: jó állapotban
Csónak típusa: kajak

K1 Kajak

Eladó a képeken látható K1 kajak, második tulajdonostól kihasználatlanság miatt. Kormánylapát kiváló állapotban. Minden évben szezon végén karbantartott kajak, kopóréteg újrafestve. Idei használatból egy-két kopás (de nem sérülés) az alján a partraszállás végett. Sokat futott, jól használható kajak. Uszódon található. Szállításban nem tudunk segíteni. Evezőlapát nincs hozzá. Ár nem alku képes, mert így is a piaci ár alatt kínáljuk.
Hossza: 5,2 méter; Színe: Kék; Ár: 85.000 Ft
Személyes átvétel 0 Ft /db Uszód - Megtekintés hétvégente 10:00-19:00 között.
Szállításban nem tudunk segíteni.

Vásárlás - K1 Kajak

85 000 Ft