STARLIFE - SHOCK STAR

Termékkód: 3054675917
Látogatók: 71
8 514 Ft × db
Készlet erejéig
2021.06.17. 15:34:10
Készlet erejéig
Más futárszolgálat utánvéttel   Más futárszolgálat előre utalással
Budapest, VIII. kerület
STARLIFE - SHOCK STAR - Vatera.hu Kép
Eladó: akcioswebaruhaz(2391)
99.54%
Értékelés eladóként: 99.54%
Regisztráció időpontja: 2009.04.06.
99.54%
STARLIFE - SHOCK STARJellemzők: A termék fő összetevője a cápaporc, mely hatóanyagként kondroitin-szulfátot tartalmaz. A cápaporc hatóanyagai révén hozzájárulhat a porcszövet egészséges szerkezetének kialakításához, megőrzéséhez, regenerálásához, előnyösen befolyásolja azok mozgathatóságát. Segíti az izületek épségének megőrzését, regenerálását. A mozgásszegény életmód, a porc szerkezetének lágyulásához, az erős vagy egyenlőtlen fizikai megterhelés porckopáshoz, porcleváláshoz, az izületek torzulásához, csontkopáshoz, a mozgás-képesség csökkenéséhez vezethet. A megkopott izületi porcok újraépítésében hatékony segítség lehet a cápaporc fogyasztása, mely természetes mennyiségben és arányban tartalmazza a porcokat felépítő anyagokat, így a kondroitin-szulfátot. A porcképző anyagok kúraszerű alkalmazása javasolt álló, ülő és nehéz fizikai munkát végzőknek, aktív sportolóknak. Minden termékünket az Egyesült Államokban gyártják a legkorszerűbb technológiával, az FDA (Food and Drug Administration) Amerikai Élelmiszer és Gyógyszerellenőrző Hatóság felügyelete mellett. GMP: Vitaminjaink és táplálék kiegészítő termékek a GMP minősítéssel (Good Manufacturing Practice - Minőségi Gyártási Gyakorlat) rendelkeznek, ezáltal megfelelnek a legmagasabb minőségi követelményeknek, a felhasznált alapanyagok tisztasága, és a gyártási technológia tekintetében. OETI:  Termékeink nagy része az OÉTI (Orszagos Élelmez?si és Táplálkozástudományi Intezet) számmal rendelkeznek.. A StarLife(C) termékekkel kapcsolatos leírások és képek a Jiggy Team Bt. tulajdonát képezik. Minden nemű másolás, újrafelhasználás csak a Jiggy Team Bt. engedélyével lehetséges.
Szállítás és fizetés módja Szállítási alapdíj   Darabszám alapú kedvezmény
Más futárszolgálat utánvéttel 1 390 Ft /db   2 db vagy több termék rendelése esetén a szállítási díj nem változik!
Más futárszolgálat előre utalással 1 250 Ft /db   2 db vagy több termék rendelése esetén a szállítási díj nem változik!
A termékek rendelésre érkeznek! Kérjük rendelés elött érdeklődjön a termék elérhetőségéről!

Vásárlás - STARLIFE - SHOCK STAR

8 514 Ft × db
Készlet erejéig
2021.06.17. 15:34:10
Készlet erejéig