Szép 25-ös Lányka Vászon Dorkó 2 db

Termékkód: 2937385925
Látogatók: 6
1 290 Ft
MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással
Budapest, XXI. kerület
Szép  25-ös Lányka Vászon Dorkó 2 db - 1290 Ft - (meghosszabbítva: 2930091086) Kép
Eladó: timcsike77_2008(2768)
99.96%
Értékelés eladóként: 99.96%
Regisztráció időpontja: 2008.07.11.
99.96%

Köszöntelek Aukciómon!
Két vászon cipőre licitálhatsz.

Vászo dorkó, fűzős oldala zippes. A magasszárú hibátlan. A másik tépőzáras, kicsit hibás, de oviba benti cipőnek tökéletes

Beleírt mérete: 25-ös mindkettőnek.
Köszönöm , hogy benéztél.
Jó licitálást , vásárlást

Banki adatok: 11773212-08163527-00000000; 11773425-41506462-00000000
MPL házhoz előre utalással 1 325 Ft /db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 205 Ft /db
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 699 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 745 Ft /db
Termékeimre minőségi probléma esetén 14 nap pénz visszafizetési garanciát vállalok. Méret probléma miatt levásárlást, illetve cserét tudok biztosítani. Személyes átvétel esetén , ez a garancia nincs. Postázás 1-3 munkanapon belül.Személyes átvétet nem mindig tudok biztosítani.

Vásárlás - Szép 25-ös Lányka Vászon Dorkó 2 db

1 290 Ft