SZILÁGYI SÁNDOR - MARCZALI HENRIK: A MAGYAR NEMZET TÖRTÉNETE I-X. KÖTET - 1 FT

KÉK EGÉSZVÁSZON KÖTÉSBEN - JÓ ÁLLAPOTBAN

Termékkód: 2782822100
Látogatók: 3176

45 501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Lacek61(312)
SZILÁGYI SÁNDOR - MARCZALI HENRIK: A MAGYAR NEMZET TÖRTÉNETE I-X. KÖTET - 1 FT - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: nemetvolgyiantikvarium(4453) Kereskedői fiók
99.93%
Értékelés eladóként: 99.93%
Regisztráció időpontja: 2009.05.15.
99.93%
Kiadás éve: 1895
Idő: 19. század
Kiadó: Athenaeum
Műfaj, típus: történelem
Kötés típusa: vászonkötés

Szilágyi Sándor - Marczali Henrik

A Magyar Nemzet története I-X.

Kiadja: Athenaeum

Budapest, 1895.

A kötetek jó állapotban vannak. Az I. kötet gerince kissé levált. A képeken látható állapotban.

(YB1)

A kötetek csak egyben,

KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL ELADÓK!

Postázást e tétel esetében nem vállalunk.

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XII. kerület - Hétköznap 10.00-18.00
5000 forint alatti rendelés esetén csak személyes átvétel lehetséges. 5000 forint felett az MPL Futárszolgálat díjszabása érvényes. https://www.vaterafutar.hu/?gclid=CjwKCAjwk7rmBRAaEiwAhDGhxHXYE821dPEsJPMBnbH30iWHRQsU6_932fQr4InYPKVbJmAnFxR3KBoCmKAQAvD_BwE#to_order_mpl

Licitálás - SZILÁGYI SÁNDOR - MARCZALI HENRIK: A MAGYAR NEMZET TÖRTÉNETE I-X. KÖTET - 1 FT

45 501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft