Szüle Péter (1886-1944) Hölgy mandolinnal c. olajfestménye 100x80cm EREDETI GARANCIÁVAL !!!

Termékkód: 2920507037
Látogatók: 32

119 999 Ft
Zsámbék
Szüle Péter (1886-1944) Hölgy mandolinnal c. olajfestménye 100x80cm  EREDETI GARANCIÁVAL !!! - 119999 Ft - (meghosszabbítva: 2912074409) Kép
Eladó: artframehu(553)
Regisztráció időpontja: 2006.11.20.
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Mérete kerettel: 100x80cm keret nélkül:80x60cm

Azonnal falra akasztható szép állapotban,

Minden festményem örökös eredetgaranciával árulom pénzvisszafizetési garanciával!

Termékeimről számlát adok.

Személyes átvétel Zsámbékon lehetséges,vagy gondosan csomagolva postázom!

Kérem ha ideje engedi tekintse meg termékeimet!

MPL postacsomag előre utalással 3 700 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Zsámbék

Vásárlás - Szüle Péter (1886-1944) Hölgy mandolinnal c. olajfestménye 100x80cm EREDETI GARANCIÁVAL !!!

119 999 Ft