tenger olajkép,óceán,tenger olajfestmény,hullámok,eredeti munka,olajfestmény,olajkép,fali dísz

Termékkód: 3052516352
Látogatók: 30

35 000 Ft
45 000 Ft
Kikiáltási ár:
35 000 Ft
Más futárszolgálat előre utalással   Személyes átvétel
  • Budapest XIII. kerület
  • Budapest VIII. kerület
tenger olajkép,óceán,tenger olajfestmény,hullámok,eredeti munka,olajfestmény,olajkép,fali dísz Kép
Eladó: thomasjane(1)
Regisztráció időpontja: 2021.02.12.
Termék súlya: 1 kg
Szélesség (cm): 80
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
Kiragadott részlet a háborgó,szinte dühöngő oceánból. magával ragad a tenger ereje és természeti háborgása.Nagyon realisztikus,minden részlet apróságosan ki van dolgozva,élőben a kép sokkal jobban mutatja a természeti hatás erejét.Keret nélkül is nyugodtan feltehető. Ilyen az ember nem lát minden nap.
Más futárszolgálat előre utalással Ingyenes
Személyes átvétel 0 Ft /db
  • Budapest XIII. kerület
  • Budapest VIII. kerület

Visszavételi garanciát vállalok amennyiben a kép súlyosan megsérül szállításkor.

Licitálás - tenger olajkép,óceán,tenger olajfestmény,hullámok,eredeti munka,olajfestmény,olajkép,fali dísz

35 000 Ft
45 000 Ft